Błyskawicznie

"Do rozpoczęcia sezonu mieliśmy niespełna tydzień. Altana stanęła w 3 dni - z kompletnym wyposażeniem!" 

Uniwersalne

"Bardzo uniwersalny obiekt. Możliwość użytkowania latem i zimą to duży atut."

Uratowani

"Silny sztorm zaczął podmywać nasz nadmorski bar. Altanę udało się uratować - rozłożyliśmy ją w parę godzin."

Top banner

Usługi

Finansowanie

We współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania pawilonów Altana® w formie leasingu. Umożliwi to Państwu bardziej efektywne wykorzystanie środków finansowych na inwestycję.

Zarządzanie Altanami

Klientom eksploatującym wiele Altan® w różnych częściach kraju, w sezonie letnim i zimowym, w różnych lokalizacjach, proponujemy usługę kompleksowego zarządzania obiektami. W ramach umowy montujemy i demontujemy Altany w oznaczonym czasie, dokonujemy niezbędnych napraw, oraz dostarczamy raporty o wykonanych czynnościach.

Grafika reklamowa na obiektachMobilne pawilony handlowe Altana oferują bogate możliwości umieszczania zintegrowanych reklam. Możliwe jest zadrukowanie w całości plandeki dachowej, a w przypadku modeli Classic, również trójkątów na narożnikach. Możemy wykonać i zamontować trwałą grafikę według projektu Klienta.

Serwis pogwarancyjny

Intensywnie użytkowany obiekt, przez który w sezonie przewijają się tysiące klientów, ulega zużyciu. Nasi fachowcy mogą wykonać serwis Altany, w tym naprawę lub wymianę plandeki oraz naprawy stolarskie.

Usługi montażowe i logistyczneNa życzenie Klienta, oferujemy przewiezienie i montaż Altany w dowolnym, wskazanym przez Klienta miejscu. Dysponujemy własnym transportem i wykwalifikowanymi ekipami montażowymi. W ramach usługi wykonujemy przyłącza elektryczne i wodno-kanalizacyjne.